Partneri

O nás

Prečo Tripland?

Pretože zábava, zážitky, fotky, optické klamy a ilúzie, netradičné umelecké diela, múzeum, kde sa stanete doslova súčasťou umenia.

Kto sme?

Sme múzeum, alebo lepšie povedané galéria optických klamov a ilúzií v Bratislave. Prečo nás navštíviť? Sme miesto, múzeum, kde sa stanete súčasťou umenia a umeleckých diel. Vytvoríte si vlastné umelecké dielo. Čaká Vás nezabudnuteľná zábava a odnesiete si nádherné fotky.

O nás
3D sprejer

Ako to funguje?

Na stenách celej galérie sú nasprejované grafity od najlepšieho 3D sprejera na Slovenku, ktorého služby využívajú múzea, galérie a iní zákazníci po celom svete. Grafity sú nasprejované tak, že dávajú pocit, že sú reálne a živé. Sú nasprejované tak, že vytvárajú rôzne optické klamy a ilúzie. Pri jednotlivých maľbách návštevníci pózujú a fotia sa. Stávajú sa tak súčasťou umeleckého, ale predovšetkým zábavného umeleckého diela. Tomuto umeniu sa hovorí 3D art, trick art.

Čo Vás u nás čaká?

Emócie, zábava pre všetky vekové skupiny. Rodiny s deťmi, teenedžeri, dospelí, školské výlety, seniori, všetci si prídu ma svoje. Čaká Vás doslova výlet do sveta optických klamov a iluzií. Čaká Vás 3D cesta cez rôzne destinácie sveta a rôzne zážitky z ktorých nebudú chýbať fotografie. Zažijete výlet do džungle, Antarktídy, Austrálie, Ázie, Grand kaňonu atď.