Kam s deťmi, potrebujete program na víkend?

 Výlet do prírody, hrady, zámky,  a ďalšie možnosti. Poznáte to. Keď sa zabávajú rodičia, často sa nezabávajú deti. Keď sa zabávajú deti, nezabávajú sa rodičia. Aj keď často sa hovorí, že spokojné dieťa znamená spokojného rodiča. No nie vždy to však platí.

 

 Výlet tak, aby sa zabavila celá rodina?

Skúste navštíviť našu galériu optických klamov a ilúzií v Bratislave. Podobné galérie sa nachádzajú naozaj po celom svete a sú zaručenou zábavou pre celú rodinu. Podobná galéria na Slovensku sa nachádza napríklad vo Vysokých Tatrách. Avšak Tripland má iné maľby, iný koncept a inú myšlienku.

 

 

Ako to funguje?

Jednoducho. Potrebujete nabitý telefón a ponožky. Prevedieme Vás a Vaše deti výletom cez rôzne kontinenty sveta.  Na stenách galérie sú nasprejované reálne 3D grafity od najlepšieho 3D sprejera na Slovensku. Grafity sú špeciálne vytvorené tak, aby Vás a Vaše deti vtiahli do príbehu. Špeciálne nasprejované grafity, správne nastavené svetlá a tiene, uhol fotenia vytvárajú optické klamy a ilúzie. Podstatou je teda využiť tento kreatívny priestor, pózovať, zabaviť sa a urobiť nezabudnuteľné a originálne fotky. Vaše deti sa môžu odfotiť napríklad pod vodnou hladinou, s ľadovým medveďom, opicou, na slonovi s tigrom a tak podobne.

 

 

A čo rodičia?

Čo tak napríklad dať si pivo s E.T. mimozemšťanom, alebo surfovanie na vlnách pod žralokom. Možností je naozaj mnoho. V Triplande Vás čaká umenie, smiech a zábava naozaj pre celú rodinu. Všetko Vám ukážeme a vysvetlíme.

 

Ako ďalej?

Pre vstup do galérie je nutná jednoduchá online rezervácia.

Rezerváciu môžete urobiť tu: https://www.tripland.sk/rezervacia/

Otváracie hodiny tu: https://www.tripland.sk/kontakt/

Cenník tu: https://www.tripland.sk/cennik/

Tešíme sa na Vás.